Three dark crowns

Three dark crownsThree dark crowns
Geschreven door Kendare Blake
Series: Three dark crowns #1
Uitgegeven door Harper Teen | 20 september 2016
Genres: Fantasy, Young Adult
Pages: 416
Goodreads
five-stars

Every generation on the island of Fennbirn, a set of triplets is born: three queens, all equal heirs to the crown and each possessor of a coveted magic. Mirabella is a fierce elemental, able to spark hungry flames or vicious storms at the snap of her fingers. Katharine is a poisoner, one who can ingest the deadliest poisons without so much as a stomachache. Arsinoe, a naturalist, is said to have the ability to bloom the reddest rose and control the fiercest of lions.

But becoming the Queen Crowned isn’t solely a matter of royal birth. Each sister has to fight for it. And it’s not just a game of win or lose…it’s life or death. The night the sisters turn sixteen, the battle begins. The last queen standing gets the crown.

If only it was that simple. Katharine is unable to tolerate the weakest poison, and Arsinoe, no matter how hard she tries, can’t make even a weed grow. The two queens have been shamefully faking their powers, taking care to keep each other, the island, and their powerful sister Mirabella none the wiser. But with alliances being formed, betrayals taking shape, and ruthless revenge haunting the queens’ every move, one thing is certain: the last queen standing might not be the strongest…but she may be the darkest.

Continue Reading

Rebel

RebelRebel
Geschreven door Julie Kagawa
Series: Talon #2
Andere boeken in deze serie: Pupil
Uitgegeven door HarperCollins NL | 2015
Genres: Fantasy, Young Adult
Pages: 415
Goodreads
four-stars

Nadat het jonge drakenmeisje Ember bijna is gedood door haar levensgevaarlijke trainer en ternauwernood heeft weten te ontsnappen, beseft ze pas echt waartoe de drakenorganisatie Talon in staat is. Samen met de rebel Riley slaat ze op de vlucht. In de ogen van Talon is ze nu officieel een rebel, een verrader, en de jacht op haar wordt geopend. En daartoe zet Talon de perfecte kandidaat in - niemand minder dan hun pas gerekruteerde agent Dante, Embers broer. Ondertussen is Ember niet vergeten wat drakendoder Garret voor haar heeft gedaan. Als tegenprestatie wil ze hem bevrijden uit handen van de drakendoders van de Orde van St.-Joris, die van plan zijn hem te executeren.
Met meer vijanden dan vrienden komt Ember al snel voor moeilijke keuzes te staan.

Continue Reading

Alleen bloggen: hoe doe ik het

Vandaag ga ik jullie iets heel anders vertellen. Iets wat eigenlijk helemaal niks met boeken te maken heeft. Vandaag neem ik jullie mee in mijn blog geschiedenis. Wat ik gedaan heb, wat ik nu doe maar vooral hoe ik het volhoud. Kijk je mee? Continue Reading

Stilte

StilteStilte
Geschreven door Mia Sheridan
Uitgegeven door Zomer & Keuning | 1 augustus 2017
Genres: New adult
Pages: 320
Goodreads
three-half-stars

'Stilte' van Mia Sheridan vertelt het heftige verhaal van Bree, die om een traumatische ervaring te verwerken haar boeltje oppakt en naar een nieuwe stad verhuist. Bij het boodschappen doen loopt ze daar Archer tegen het lijf. Ze is meteen van hem onder de indruk, maar Archer is nogal zwijgzaam. Als in: hij praat helemaal niet. Al sinds zijn zevende niet. Kan haar liefde zijn stilte doorbreken? Stilte is een aangrijpende New Adult-roman en het indrukwekkende debuut van Mia Sheridan.

Continue Reading

Op het spel

Op het spelOp het spel
Geschreven door Cora Carmack
Series: Rusk University #1
Andere boeken in deze serie: Spelbreker
Uitgegeven door Q | 6 december 2016
Genres: New adult
Pages: 304
Goodreads
four-stars

Dallas Cole heeft een hekel aan football. Haar vader is footballtrainer dus haar hele leven staat in het teken van de sport. Ze is blij als ze kan gaan studeren en even van de sport verlost zal zijn. Dan vertelt haar vader dat hij een nieuwe baan heeft: als trainer van het team van de universiteit waar zij aan gaat studeren. Dallas baalt als een stekker en probeert haar vader en zijn team zoveel mogelijk te vermijden.
Op een feestje ontmoet ze Carson. De vonk slaat gelijk over. Dallas weet echter niet dat Carson in het footballteam zit. En Carson weet niet dat hij verliefd aan het worden is op de dochter van zijn strenge coach…

Continue Reading

Het weekend rockt #9

Welkom bij weer een nieuwe Het weekend rockt! Vandaag vertel ik weer over mijn vorige weekend en wat de plannen voor dit weekend zijn. Kijk je mee wat de plannen voor dit weekend zijn? Continue Reading

Alle sterren

Alle sterrenAlle sterren
Geschreven door Marissa Meyer
Series: The lunar chronicles #4.5
Andere boeken in deze serie: Cress
Uitgegeven door Blossom Books | 20 juli 2017
Genres: Fantasy, Young Adult
Pages: 384
Goodreads
five-stars

Laat je betoveren door negen nieuwe verhalen

Hoe kwam Cinder in Nieuw Beijing terecht? Hoe werd Wolf een meedogenloze moordenaar? Waar komt Iko vandaan? Wanneer ontdekten lijfwacht Jacin en prinses Winter dat hun toekomst misschien anders zou worden dan verwacht?

Geheimzinnig, romantisch en verrassend: in Alle sterren kom je meer te weten over je favoriete personages in het Lunar Chronicles-universum. Een onmisbaar deel voor alle fans!

Continue Reading

Duet met jou

Duet met jouDuet met jou
Geschreven door Dani Atkins
Uitgegeven door De fontein | 1 augustus 2017
Genres: Chicklit
Pages: 400
Goodreads
three-stars

'Duet met jou' van Dani Atkins is na 'Versplinterd' opnieuw een roman voor de fans van Jojo Moyes en Lucy Dillon.

'Hij is de liefde van háár leven, maar met jou getrouwd'

Ally en Charlotte waren ooit vrienden, maar dat is verwaterd. Charlotte is getrouwd met David, Ally's eerste en grootste liefde, en dat heeft Ally haar nooit kunnen vergeven. Ally zelf is tegenwoordig gelukkig getrouwd met Joe, en ze voeden samen hun zoon Jake op. Maar dan treffen de twee vrouwen elkaar voor het eerst sinds jaren weer, onder de slechtst denkbare omstandigheden: in het ziekenhuis, waar David en Joe vechten voor hun leven. Een dag lijkt weinig in een mensenleven, maar voor Ally en Charlotte zal het leven in deze 24 uur onherkenbaar veranderen.

Continue Reading

Writers : community yay or nay

In augustus werd ik benaderd of ik interesse had om een kijkje te nemen op writers : community. Ik dacht waarom ook niet en ik nam een kijkje op dit online platform. Vandaag deel ik mijn mening en of ik het waard vind om lid te worden. Continue Reading